Szanowni Mieszkańcy,
informuję, że do kolekcji piłek lądujących poza terenem szkoły dołączyło kolejnych 6 sztuk. Wszystkie znajdują się obecnie w depozycie u sołtysa i czekają na odbiór przez szkołę.
Sytuacja ta powtarza się regularnie i niestety pokazuje, że problem wciąż nie został skutecznie rozwiązany. Trudno uznać to za normalne, aby nie można było spokojnie korzystać z własnych ogrodów.
Pani Dyrektor #AgnieszkaChinalskaSzkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Koziegłowach proszona jest o zgłoszenie się po odbiór piłek oraz o podjęcie działań, które sprawią, że następne nie będą już trafiały do prywatnych ogrodów.
Mieszkańcy oczekują nie kolejnych obietnic, lecz konkretnych rozwiązań.
Sołtys.
@liderzy wśród fanówMarcin Wojtkowiak – Wójt Gminy CzerwonakWojciech SkrzekutUrząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoWielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu#KuratoriumOświaty
#Policja#StrażGminnaStowarzyszenie Sołtysów Powiatu PoznańskiegoKrajowe Stowarzyszenie SołtysówSołectwo Koziegłowy
Reklama Google
